Parke

Parke

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

• Dayanıklı ve Yüksek Aşınmaya Dirençli Yüzey Kaplama

• Dekor Desen Kağıdı

• HDF : Yüksek yoğunluktaki ahşap levha. Yüksek basınca dayanıklı ve E1 standartlarına uyumlu

• Balans kağıdı

Işık Floor Laminat parke, doğanın güzelliğinden ilham alınarak, doğal malzeme ile üretilmiştir. IŞIK Floor laminat parke tasarımlarında ağaçların renk ve dokusundan yararlanarak ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşır . Isık Floor Laminat Parke farklı yapılardaki katmanların yüksek basınç altında  birleştirilmesi sonucunda elde edilerek dünya standartlarına uygun olarak üretilir.

IŞIK FLOOR Laminat Parke Özellikleri ;​

·        Sağlamdır: Darbe, sarsıntı ve basınca karşı dayanıklıdır. Özel sert yüzey kaplaması sayesinde çizilmeye ve aşınmaya dayanıklıdır.

·        Dayanıklı: Çarpmaya karşı olağanüstü güçlü ve dayanıklıdır. Özel ürün yapısı sayesinde ağır kullanıma karşı bile güçlü ve dayanıklıdırlar

·        Solmaz: laminat parkenin rengi değişmez veya direkt güneş ışığından rengi solmaz parkelerimiz UV ışınlara karşı dayanıklıdır.

·        Doğaldır:  laminat parkeler, yüzde 90 ahşaptan yapılma olup kullanılan ahşap kaynağı sürdürülebilir ormancılık uygulamaları ile üretilir.

·        Montajı kolaydır: ISIK FLOOR Vailange click sistemi sayesinde, Hızlı ve kolay montaj ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar

·        Uzun ömürlüdür: laminat parkenin oturma odasında kullanım ömrü, 15 ila 20 yıldır.

·        Kaymadan, kusursuz yerleşir: yüksek teknoloji ile üretim sayesinde, görünmez birleşim yerleri, nem ve kire karşı koruma, kusursuz bir yerleşme ve doğal bir döşeme düzeni sağlar.